Радa з питань зовнішньоекономічної діяльності при Кабінеті Міністрів України
radakmu.org.ua - офіційний веб-сайт

РАДА ПІДПРЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

| написати листа | додати у обране |

| Сьогодні:  Четвер, 28 травня 2020 року |

 

»

 Навігатор » Головна сторінка » Новини та повідомлення »


»

Новини та повідомлення

19.03.2009

Проект рішення Київської міської ради "Щодо антикризової підтримки підприємців, що здійснюють підприємницьку діяльність у тимчасових спорудах та малих архітектурних форм у м. Києві"

ПРОЕКТ

           

 

   

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

_____сесія _____ скликання

     

    

РІШЕННЯ

від ______________    2009 року №

     

Щодо антикризової підтримки підприємців, що здійснюють підприємницьку

діяльність у тимчасових спорудах та малих архітектурних формах у м. Києві

   

     Відповідно Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про основи містобудування", Закону України "Про планування і забудову територій", та з метою збереження робочих місць під час фінансово-економічної кризи, Київська міська рада ВИРІШИЛА:

     1. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Київської міської ради від 27.11.2008 № 657/657 «Про розміщення малих архітектурних форм та тимчасових споруд у м. Києві».

     2. Головному управлінню містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

    

     2.1. Укласти договори щодо розміщення тимчасових споруд (малих архітектурних форм) у місті Києві для здійснення торгівлі та надання послуг (далі по тексту - Договір), строком на 3 (три) роки з моменту підписання, з підприємцями, визначеними Громадською комісією по правомочності встановлення та демонтажу ТС (МАФ), і зазначеними у Додатку № 1 до цього рішення.

     Для підписання Договору суб’єкт підприємницької діяльності - заявник повинен звернутися до Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) протягом одного місяця із дня оприлюднення цього рішення. До заяви про укладання відповідного Договору повинен бути пред'явлений оригінал одного з наступних документів, що підтверджують легітимність раніше встановлених ТС (МАФ), а також надана його копія:

   ·  договір оренди відповідної земельної ділянки, чинний або строк дії якого закінчився;

   · дозвіл на розміщення ТС (МАФ), наданий заявникові до 01.01.04 р.;

   · висновок Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), що наданий до 01.01.09 р.;

   · рішення районної або міської Державної адміністрації, прийняте до 01.01.09р.;

   · нотаріально завірений, з визначенням адреси встановлення ТС (МАФ), договір купівлі-продажу ТС (МАФ), укладений до 01.01.09р.;

   · інвестиційний договір;

   · копія розпорядження КМДА № 438 від 15.03.01 р.;

   ·  довідка з ДПІ щодо сплати податку або орендної плати за зазначену земельну ділянку за попередній рік.

   

     2.2. Договір повинен бути укладений протягом 15 (п'ятнадцяти) календарних діб з моменту подачі заявником відповідної заяви.

     2.3. У договорі щодо розміщення тимчасових споруд (далі по тексту – ТС) та малих архітектурних форм (далі по тексту – МАФ) у місті Києві, повинно бути зазначено:

   · сторони договору;

   · місце знаходження та площа споруди;

   · строк дії договору – 3 роки;

   · вартість послуг за укладання договору становить разовий платіж у розмірі __________;

   · можливість укладання (поновлення) договорів на обслуговування з комунальними підприємствами;

   · вирішення розбіжностей за цим договором виключно в судах загальної юрисдикції;

   ·  пріоритетне право підприємця на пролонгацію цього договору.

  

     3. Підписаний договір щодо розміщення ТС (МАФ) для торгівлі та надання послуг, є підставою для розміщення та експлуатації (обслуговування) ТС (МАФ) у місті Києві строком на 3 (три) роки.

  

     4. У підписанні Договору може бути відмовлено виключно у наступних випадках:

   · заявник не надав жодного документу, зазначеного у п. 2.1. цього рішення;

   · заявник відсутній у Додатку №1 до цього рішення.

   

     5. Вважати чинними або такими, що пролонговані на наступний строк, інвестиційні договори, укладені підприємцями із КП «Київпастранс».

 

     6. Підприємцям, що здійснюють реалізацію соціально значимих продуктів харчування, щодо продажу яких здійснюється обмеження рентабельності, а також тим, які надають побутові послуги з ремонту, встановити розмір плати за договором щодо розміщення ТС (МАФ) для здійснення торгівлі та надання послуг з коефіцієнтом 0,7.

     Підприємцям, які відносяться до соціально незахищених верств населення, встановити розмір плати за договором щодо розміщення ТС (МАФ) для здійснення торгівлі та надання послуг з коефіцієнтом 0,5.

  

     7. Встановити, що демонтаж ТС (МАФ) зазначених у Додатку №1 до цього рішення, може здійснюватись виключно за рішенням суду.

    

     8. Затвердити протягом двох тижнів з дня прийняття цього рішення, створену за поданням Представництвом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у м. Києві, Громадську комісію по правомочності встановлення та демонтажу ТС (МАФ).

   

     9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури та Громадську комісію по правомочності встановлення та демонтажу ТС (МАФ).

 

  

Київський міський голова                                                                                    Л. М. Черновецький

 

Обговорити на форумі


Пошук
по сайту

"і" "або"
 


 

Опитування
Наскільки погіршилось ведення бізнесу в Україні після прийняття Податкового кодексу?
Суттєво погіршилось
Незначно погіршилось
Поліпшилось
Кардинальних змін не відчутно


Результати


 


 


 


 

Підписка
на новини

 

© 2008 РАДА ПІДПРИЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: rada@kmu.gov.ua