Радa з питань зовнішньоекономічної діяльності при Кабінеті Міністрів України
radakmu.org.ua - офіційний веб-сайт

РАДА ПІДПРЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

| написати листа | додати у обране |

| Сьогодні:  Вівторок, 03 серпня 2021 року |

 

»

 Навігатор » Головна сторінка » Новини та повідомлення »


»

Новини та повідомлення

31.10.2011

Прес-реліз про робочий візит на Черкащину голови регоінальної Ради підприємців Хмельницької області

ПРЕС – РЕЛІЗ

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Про робочий візит на Черкащину

голови регоінальної Ради підприємців

Хмельницької області

 

        З метою налагодження ефективних, довгострокових  міжрегіональних зв’язків, співпраці та обміну досвідом, в середені жовтня 2011 року голова регіональної Ради підприємців Хмельницької області Сніховський Олександр Олександрович відвідав з робочою поіздкою м. Черкаси.

        Під час візиту відбулась зустріч голови Хмельницької регіогнальної Ради підприємців Сніховського О. О. з головою регіональної Ради підприємців Черкаської  області Погребняком Анатолієм Андрійовичем та заступником голови регіональної ради  Раковой Ольгою Федоровною, під час якої сторони обговорили питання організаційної побудови роботи, співпраці між радами, проблеми підприємництва та шляхи його розвитку, тощо. Сторони домовились про регулярний обмін інформацією щодо аспектів діяльності рад, їх проблематики та, відповідно, пошуку та визначення шляхів розвязання проблемних питань.

        В той же день голова регіональної Ради підприємців Хмельницької області Сніховський О. О. у якості гостя прийняв участь в робочій зустрічі представників підприємницьких кіл організацій підприємців Черкащини з начальником Головного управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішних зносин Черкаської ОДА Калашніковим Володимиром Миколайовичем, в якій, зокрема, прийняли участь:

- Папуша Микола Григорович – заступник начальника – начальник управління розвитку підприємництва головного управління інвестиційно – інновайної політики, підприємництва та зовнішніх зносин обласної державної адміністрації;

- Тищенко Петро Васильович – генеральний директор регіонального фонду підтримки підприємництва в Черкаській області;

- Ушакова Наталія Михайлівна – виконавчий директор Черкаської області Ассоціації розвитку підприємництва;

- Погребняк Анатолій Андрійович – голова регіональної ради підприємців в Черкаській області;

- Ракова Ольга Федорівна – заступник голови регіональної ради підприємців в Черкаській області;

        Під час зустрічі начальником Управління Калашніковим В. М. було поінформовано присутніх про бачення шляхів та напрямків співпраці влади регіону з бізнесом, підтримку розвитку малого підприємництва, економічний та інвестиційний потенціал Черкащини, тощо.

      З свого боку, учасники зустрічі поінформували начальника Управління про свої бачення шляхів та напрямків роботи регіональної Ради підприємців, проблемні питання розвитку підприємництва в регіоні та шляхи їх вирішення, а також про роботу регіонального фонду підпримки підприємництва, його напрямки діяльності проблемні питання та шляхи покращення та вдосконалення своєї роботи.

       В своєму виступі голова регіональної Ради підприємців Хмельницької області Сніховський О. О., зокрема, поінформував про досвід роботи регіональної Ради підприємців, напрямки діяльності та шляхи реалізації, розв’язання  проблемних питань, дав загальну характеристику бачення проблематики  розвитку підприємництва як на Хмельниччині, так і в країні в цілому. Під час спілкування Сніховським О. О. з метою налагодження міжрегіональних економічних зв’язків, було запропоновано за участю регіональних Рад підприємців областей сформувати перелік господарюючих суб’єктів – підприємців та підприємств регіонів, що випускають продукцію, товари народного споживання для реалізації їх, відповідно, на теренах партнерів – областей – Черкащини та Хмельниччини. Завершуючи виступ, Сніховський О. О. запросив присутніх з метою ознайомлення з роботою регіональної Ради підприємців Хмельницької області, відвідати з робочим візитом Хмельниччину.

      За підсумками зустрічі було домовлено про напрацювання спільного плану дій щодо розвитку малого підприємництва в регіоні та підтримано пропозицію Сніховського О. О., висловленої під час зустрічі.

 

 

______________________________________________________________________

 

Прес-служба

регіональної Ради підприємців Хмельницької області

 

 

Обговорити на форумі


Пошук
по сайту

"і" "або"
 


 

Опитування
Наскільки погіршилось ведення бізнесу в Україні після прийняття Податкового кодексу?
Суттєво погіршилось
Незначно погіршилось
Поліпшилось
Кардинальних змін не відчутно


Результати


 


 


 


 

Підписка
на новини

 

© 2008 РАДА ПІДПРИЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: rada@kmu.gov.ua