Радa з питань зовнішньоекономічної діяльності при Кабінеті Міністрів України
radakmu.org.ua - офіційний веб-сайт

РАДА ПІДПРЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

| написати листа | додати у обране |

| Сьогодні:  Вівторок, 03 серпня 2021 року |

 

»

 Навігатор » Головна сторінка » Новини та повідомлення »


»

Новини та повідомлення

31.10.2011

Звернення ГО „Асоціація Хмельницьких ринків” до Президента України Щодо підтримки Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва) – реєстр. № 8521, прийнятого Верховної Радою України 20.10.2011р.

Президенту України

ЯНУКОВИЧУ  В. Ф.

Щодо підтримки Закону України „Про

внесення змін до Податкового кодексу

України та деяких інших законодавчих

актів України (щодо спрощеної системи

оподаткування, обліку та звітності

субєктів малого підприємництва) –

реєстр. № 8521, прийнятого

Верховної Радою України 20.10.2011р.

 

З В Е Р Н Е Н Н Я

 

Шановний Вікторе Федоровичу!

        20 жовтня Верховна Рада України схвалила проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва), реєстр. №8521.

 Прийнятий Верховною Радою України проект Закону України це:    

- проект, який розробили підприємці, які були як ініціаторами, організаторами та учасниками акцій протесту проти Податкового кодексу України у 2010 році, так і ті, що послідовно та системно працювали над законопроектами в профільних робочих групах;

- проект, який за Вашим дорученням опрацював і вніс до Парламенту Кабінет Міністрів України;

- проект, який опрацьовувався в Комітеті Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності, податкової та митної політики за нашої активної участі та підтримки.

    Прийнятий народними депутатами Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва) забезпечує можливість роботи та розвитку малому бізнесу, створює умови співпраці малого, середнього та великого бізнесу і, одночасно, унеможливлює використання спрощеної системи оподаткування для уникнення оподаткування податком на прибуток та податком на додану вартість.

     Однак, на жаль, сьогодні, після прийняття Верховною Радою Закону щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва, є окремі представники політичних сил в Верховній Раді України, які за своєю посадою повинні були би першими виступити в підтримку даного закону, свідомо, в силу своїх вузьких політичних амбіцій та інтересів, користуючись високою парламенською трибуною, посадою та майже необмеженими ресурсами в ЗМІ, докладаючи чималі зусилля, у бідь-який спосіб вводять в оману простих підприємців – фізичних осіб, що працюють на спрощеній системі оподаткування, щодо реального змісту та суті цього закону.

      Ці особи, займаючи, зокрема, і посаду одного з голів Комітетів Верховної Ради України і наче опікуються підприємництвом, маючи за мету будь-що дестабілізувати становище в підприємницькому середовищі шляхом недопущення підписання Вами даного Закону, відверто та цинічно говорять підприємцям неправду про зміст прийнятого Парламентом Закону, чим самим свідомо прагнуть знищити ті засади та паростки співпраці і порозуміння між малим підприємництвом та владою, підгрунття для формування яких якраз і закладає зазначений закон про спрощену систему оподаткування.

      Заради досягнення своїх авантюрних цілей, ці зовні симпатичні „гапоночки” та рішучі „гапончики”, розуміючи, що з набуттям чинності даного Закону України вони стануть в очах левової частини представників малого підприємництва безнадійними політичними  банкрутами, які втратили довіру серед сотен тисяч підприємців, в стані агонії сьогодні ідуть на крайні заходи – проведення акцій протесту підтриємців проти даного Закону та вимогою його ветування.

       Ми, представники регіональних рад, громадських та профспілкових організацій, що представляють підприємців малого бізнесу практично всіх куточків нашої країни вважаємо такі авантюристичні дії та заклики окремих політиків, серед яких займають провідні ролі і окремі Народні депутати України, небезпечними провокаціями, що спрямовані проти малого підприємництва, проти створення йому стабільних умов праці, і тому вважаємо їх помилковими та неприпустимими.

      В той же час, ми розуміємо, що на сьогодні  далеко не всі проблемні питання малого підприємництва знайшли своє вирішення та, зокрема, таке болюче і актуальне питання для суб’єктів підприємницької діяльності, як питання зменшення суми відрахування по єдиному соціальному внеску, його можливої реструктуризації. Але дане питання є темою іншого законопроекту, над реалізацією якого ми за доручення голови Уряду України Азарова М. Я. активно працюємо спільно з профільним міністерством.

 

    Саме тому, виходячи з вище зазначеного, ГО „Асоціація Хмельницьких ринків”  звертається до Вас як Президента України, Голови Держави та Гаранта Конституції з проханням підтримати та підписати Закон України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва) –  реєстр. № 8521, що був прийнятий Верховною Радою України 20 жовтня 2011р.

     Даний Закон є запорукою та надійним підгрунтям для подальшого розвитку і функціонування малого підприємництва в нашій країні та першим потужним кроком на шляху реалізації Вашої Програми щодо підтримки і розвитку малого та середнього підприємництва України.

 

З повагою,

голова ГО „Асоціації

Хмельницьких ринків”                                                                                         В. Р. Таратасюк

 

виконавчий директор Асоціації                                                                          О. О. Сніховський

Обговорити на форумі


Пошук
по сайту

"і" "або"
 


 

Опитування
Наскільки погіршилось ведення бізнесу в Україні після прийняття Податкового кодексу?
Суттєво погіршилось
Незначно погіршилось
Поліпшилось
Кардинальних змін не відчутно


Результати


 


 


 


 

Підписка
на новини

 

© 2008 РАДА ПІДПРИЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: rada@kmu.gov.ua