Радa з питань зовнішньоекономічної діяльності при Кабінеті Міністрів України
radakmu.org.ua - офіційний веб-сайт

РАДА ПІДПРЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

| написати листа | додати у обране |

| Сьогодні:  Вівторок, 03 серпня 2021 року |

 

»

 Навігатор » Головна сторінка » Новини та повідомлення »


»

Новини та повідомлення

28.10.2011

Лист-відповідь Державної податкової служби України стосовно ініціювання розгляду проблемних питань і пропозицій щодо їх врегулювання на державному рівні

            Державна податкова служба на Ваш лист від 22.09.11 № 1/58 стосовно ініціювання розгляду проблемних питань і пропозицій щодо їх врегулювання на державному рівні надає перелік запитань, з якими найчастіше зверталися платники податків, зокрема, при заповненні та поданні податкових декларацій і звітів, а саме:

        

Запитання  з ЄПМЗ

Кількість звернень

Чи необхідно при заповнені податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за ф. № 1ДФ суму єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що вноситься за рахунок роботодавця відображати по кожному працівнику окремо?

6272

Чи необхідно податковому агенту подавати податковий розрахунок по податку на доходи фізичних осіб, якщо він не має найманих осіб і дохід у звітному кварталі на користь фізичної особи не нараховувався і не виплачувався?

4649

Яку суму коштів необхідно відображати в податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за ф. № 1ДФ, а саме: всю суму коштів, що видані на відрядження або підзвіт, чи тільки суму коштів, що не повернуті своєчасно та з яких утримано податок на доходи фізичних осіб?

4384

В який термін надається податкова декларація фізичної особи - підприємця з 01.01.2011 року?

4324

Яким чином заповнюються графи 3, 3а, 4 та 4а Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за ф. № 1ДФ, якщо заробітна плата виплачується систематично?

4323

За яким номером телефону платник податку, який здійснює відправлення податкової звітності в електронному вигляді на адресу центру обробки електронних звітів, може отримати інформацію стосовно надходження податкового документа в електронному вигляді та передачі першої та другої квитанцій, та якщо після відправки звітності в електронному вигляді у нього виникають певні проблеми (не розшифровується квитанція про здачу звіту; замість квитанції надходять інші повідомлення; не отримано квитанції тощо)?

4307

Чи всі показники податкової декларації з ПДВ відображаються в графах Уточнюючого розрахунку при самостійному виправлені помилок, чи тільки ті показники, які уточнюються?

3384

Чи додаються відповідні додатки до уточнюючого розрахунку, який подається у вигляді додатку до декларації (самостійного документу), у разі виправлення помилок у рядках поданої раніше декларації?

2903

Яким чином виправити помилку, допущену при заповненні Розшифровки податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (додаток 5 до податкової декларації з ПДВ та додаток 2 до податкової декларації з ПДВ (скороченої)/(переробного підприємства)/(спеціальної)), яка не вплинула на правильність визначення показників податкової декларації з ПДВ та, відповідно, підсумкових рядків Розшифровки?

2053

Як відобразити в податковому розрахунку за ф. 1ДФ кількість зовнішніх сумісників?

1622

* Звертаємо увагу, що зазначені питання розміщено на сайті ДПС України у банері „Інформаційно-довідковий департамент”

 

Обговорити на форумі


Пошук
по сайту

"і" "або"
 


 

Опитування
Наскільки погіршилось ведення бізнесу в Україні після прийняття Податкового кодексу?
Суттєво погіршилось
Незначно погіршилось
Поліпшилось
Кардинальних змін не відчутно


Результати


 


 


 


 

Підписка
на новини

 

© 2008 РАДА ПІДПРИЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: rada@kmu.gov.ua