Радa з питань зовнішньоекономічної діяльності при Кабінеті Міністрів України
radakmu.org.ua - офіційний веб-сайт

РАДА ПІДПРЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

| написати листа | додати у обране |

| Сьогодні:  Вівторок, 07 липня 2020 року |

 

»

 Навігатор » Головна сторінка » Новини та повідомлення »


»

Новини та повідомлення

19.10.2011

19 жовтня 2011р. відбулось засідання круглого столу на тему «Законодавче забезпечення розвитку реального сектору економіки: напрями стратегічного управління національним економічним розвитком»

19 жовтня 2011р. в Києві в Інституті законодавства Верховної Ради України відбулось засідання круглого столу на тему «Законодавче забезпечення розвитку реального сектору економіки: напрями стратегічного управління національним економічним розвитком», організованого Всеукраїнською спілкою вчених-економістів спільно з Інститутом законодавства Верховної Ради України.

Голова Всеукраїнської спілки вчених-економістів, професор Олександр Кендюхов у своєму виступі відмітив недосконалість системи наукової експертизи проектів законів, які регламентують економічні процеси та запропонував створити Вчену економічну раду при Верховній раді України як дорадчий орган, який буде функціонувати на громадських засадах, крім того, зробити обов’язковим доведення до відома кожного депутата Верховної Ради України висновків та рекомендацій Вченої економічної ради при ВР України щодо відповідних законопроектів.

На думку професора Кендюхова, вищому законодавчому органу країни треба ретельніше спиратися в своїй законодавчій творчості на вітчизняну наукову економічну думку. Створення такої ради підсилить активну громадянську позицію вітчизняних вчених-економістів, стане ще одним кроком для формування в Україні громадянського суспільства та створить більш обґрунтовану та логічну основу для удосконалення законодавчого забезпечення розвитку національної економіки.

Олександр Кендюхов також акцентував увагу присутніх на актуальності формування спільної робочої групи з провідних вітчизняних вчених-економістів для розробки моделі конкурентоспроможності національної економіки та відмітив доцільність затвердження такої моделі як конституційного закону.

Щодо забезпечення стабільності реалізації курсу національного економічного розвитку у довгостроковому періоді, на думку Олександра Кендюхова, необхідно одне з парламентських слухань присвятити питанню важливості формування постійно діючого державного органу стратегічного планування та контролю за реалізацією довгострокового курсу національного економічного розвитку, в склад якого увійшли б представники інститутів державної влади, науки та бізнесу, і цей склад залишався б незмінним весь термін реалізації стратегії.

Інформаційна служба ВСВЕ.

 

 

Обговорити на форумі


Пошук
по сайту

"і" "або"
 


 

Опитування
Наскільки погіршилось ведення бізнесу в Україні після прийняття Податкового кодексу?
Суттєво погіршилось
Незначно погіршилось
Поліпшилось
Кардинальних змін не відчутно


Результати


 


 


 


 

Підписка
на новини

 

© 2008 РАДА ПІДПРИЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: rada@kmu.gov.ua