Радa з питань зовнішньоекономічної діяльності при Кабінеті Міністрів України
radakmu.org.ua - офіційний веб-сайт

РАДА ПІДПРЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

| написати листа | додати у обране |

| Сьогодні:  Четвер, 28 травня 2020 року |

 

»

 Навігатор » Головна сторінка » Новини та повідомлення »


»

Новини та повідомлення

03.10.2011

Понад 70% українців підтримують детінізацію зарплат

На сьогоднішній день переважна більшість українців (71%) в цілому позитивно ставляться до ініціатив Кабінету Міністрів України з виведення зарплат "із тіні". Про це за результатами проведеного дослідження повідомили аналітики компанії Research & Branding Group.

При цьому на сьогоднішній день для більшості жителів України (72%) важливо, щоб роботодавці їм платили саме офіційну зарплату, а більше половини українців (52%) готові вимагати від роботодавців виплати офіційної заробітної плати.

Дві третини українців (61%) дотримуються думки, що відповідальність за "зарплати в конвертах" повинні нести роботодавці і лише 3% вважають, що відповідати за подібну практику повинні працівники, які отримують "зарплату в конверті", ще 16% респондентів дотримуються думки, що відповідальність повинні нести, в рівній мірі, як роботодавці, так і працівники.

Офіційна зарплата за основним місцем роботи на сьогоднішній день є основною статтею доходу більш ніж для третини українців (39%). Приблизно для такої ж кількості - пенсії (32%) та інші види соціальних допомог (8%).

Кожен десятий житель країни як основного джерела доходу назвав присадибне господарство (12%), а кожен двадцятий - випадкові, разові грошові надходження від купівлі-продажу, посередництва і т.п. (5%).

Неофіційний дохід за основним місцем роботи у вигляді "зарплати в конверті" або "подяки" в якості основного назвали 7% українців.

Опитування проведене в період з 6 по 16 вересня 2011 року компанією Research & Branding Group методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2,077 тис. чоловік. Очікувана середня помилка вибірки складає ± 2,2%

Джерело: Liga.net

Обговорити на форумі


Пошук
по сайту

"і" "або"
 


 

Опитування
Наскільки погіршилось ведення бізнесу в Україні після прийняття Податкового кодексу?
Суттєво погіршилось
Незначно погіршилось
Поліпшилось
Кардинальних змін не відчутно


Результати


 


 


 


 

Підписка
на новини

 

© 2008 РАДА ПІДПРИЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: rada@kmu.gov.ua