Радa з питань зовнішньоекономічної діяльності при Кабінеті Міністрів України
radakmu.org.ua - офіційний веб-сайт

РАДА ПІДПРЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

| написати листа | додати у обране |

| Сьогодні:  Четвер, 28 травня 2020 року |

 

»

 Навігатор » Головна сторінка » Новини та повідомлення »


»

Новини та повідомлення

29.09.2011

4 жовтня 2011 року Інститут Медіа Права і Центр політичних студій та аналітики презентують результати моніторингів сайтів органів влади на предмет виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

  4 жовтня 2011 року у приміщенні прес-центру інформаційного агентства «Українські новини» Інститут Медіа Права і Центр політичних студій та аналітики презентують результати моніторингів сайтів органів влади на предмет виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Протягом липня-серпня 2011 року експерти ІМП та ЦПСА провели моніторинги, спрямовані на оцінку відповідності інформації на сайтах органів влади України вимогам, визначеним у Законі України «Про доступ до публічної інформації». Інститут Медіа Права перевірив офіційні сайти міністерств на предмет наявності обов’язкової інформації, частоти оновлення даних та зручності користування ними. Центр політичних студій та аналітики, дослідивши сайти місцевих органів влади, оцінив їх сприятливість в отриманні публічної інформації громадянами.

Під час заходу учасники матимуть змогу заслухати презентації представників Інституту Медіа Права і Центру політичних студій та аналітики щодо найбільш цікавих результатів моніторингів, типових порушень і позитивних прикладів, а також методик проведення досліджень. Відвідувачі презентації також зможуть обмінятися власним досвідом у сфері громадського контролю прозорості органів влади.

До участі запрошуються журналісти, громадські активісти, представники органів влади та місцевого самоврядування, медіаюристи та медіаексперти.

Презентація відбудеться 4 жовтня 2011 року у прес-центрі інформаційного агентства «Українські новини» за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 8.

Початок реєстрації учасників - о 10.45, початок презентації – об 11.00,завершення – о 12.30.

Про намір відвідати презентацію повідомте, будь ласка, за телефоном 284-61-64 чи надішліть листа на електронну адресу:

event@medialaw.kiev.ua

Моніторинг веб-сайтів міністерств України є складовою частиною проекту «Відповідальність влади через поінформованість суспільства». Даний проект виконується в рамках програми «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що виконується PACT Inc. в Україні завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного Розвитку (USAID).

Обговорити на форумі


Пошук
по сайту

"і" "або"
 


 

Опитування
Наскільки погіршилось ведення бізнесу в Україні після прийняття Податкового кодексу?
Суттєво погіршилось
Незначно погіршилось
Поліпшилось
Кардинальних змін не відчутно


Результати


 


 


 


 

Підписка
на новини

 

© 2008 РАДА ПІДПРИЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: rada@kmu.gov.ua