Радa з питань зовнішньоекономічної діяльності при Кабінеті Міністрів України
radakmu.org.ua - офіційний веб-сайт

РАДА ПІДПРЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

| написати листа | додати у обране |

| Сьогодні:  Четвер, 28 травня 2020 року |

 

»

 Навігатор » Головна сторінка » Новини та повідомлення »


»

Новини та повідомлення

27.09.2011

Турецька компанія «TUYAP» запропонувала безкоштовно надати Україні стенди на виставці “Logist Eurasia”, яка відбудеться 24-27 листопада 2011 р. у Стамбулі.

Міністерство Закордоних справ України повідомляє, що турецька компанія «TUYAP» (інтернет-сайт http://tuyap.com.tr), яка є однією з найбільших у Туреччині компаній з організації виставок, запропонувала безкоштовно надати Україні стенди загальною площею 150-180 м² на виставці “Logist Eurasia” (інформація додається), яка відбудеться 24-27 листопада 2011 р. у Стамбулі. Українським учасникам потрібно буде забезпечити свій авіапереліт та поселення у готелях.

«TUYAP» пропонує до української національної експозиції на виставці запросити представників українських портів (першочерговий пріоритет), судновласників та морські агентські компанії, автоперевізників, підприємства з залізничних перевезень, підприємства з логістики та складування, а також розробників програмного забезпечення для логістики. Окремо організатори висловлювали побажання щодо організації стендів Мінінфраструктури та Держмитслужби України. При цьому «TUYAP» також обіцяє надати у рамках виставки максимальне сприяння українським учасникам у питанні планування ділових зустрічей.

За словами представника «TUYAP», пропозиції щодо оформлення національних експозицій будуть передані також Греції, Іспанії та РФ. Разом з тим, найпрестижніше місце для розміщення експозиції буде надано Україні. У разі, якщо потреби України виявляться вищими, ніж дозволятиме запропонована площа експозиції, за умови завчасного аргументованого інформування організаторів виставки українській стороні буде надано додаткову площу за рахунок стендів зазначених країн.

Таким чином, при середній площі стенду 10-12 м² у виставці могли б бути представлені щонайменше близько 15 українських підприємств та організацій. Зі свого боку, вважали б за доцільне першочергово передати запрошення на участь у виставці асоціаціям та компаніям, які докладають видимих зусиль для встановлення ділових контактів з потенційними партнерами та замовниками у Туреччині та інших країнах регіону. У цьому зв’язку Генеральне  консульство України у Стамбулі, як координатор цього проекту, пропонує для участі у виставці кандидатури АТ “Пласке”, ТОВ “Логістична платформа”, ЗАТ "Іллічівськзовніштранс", Асоціації портів України “Укрпорт”, АСМАП.

Інформуємо також, що відповідальний за організацію української національної експозиції менеджер «TUYAP» Ердал Уста (Erdal Usta — Project Promotion Co-ordinator, +90-530-6413557, erdalusta@tuyap.com.tr) перебуватиме у Києві з 23 по 26 вересня ц.р.

Просимо розглянути та орієнтувати щодо українських установ, організацій та підприємств, яких доцільно було б залучити до участі у виставці.

 

Додаток: згадане, на 3 арк, в електр. вигляді.

Обговорити на форумі


Пошук
по сайту

"і" "або"
 


 

Опитування
Наскільки погіршилось ведення бізнесу в Україні після прийняття Податкового кодексу?
Суттєво погіршилось
Незначно погіршилось
Поліпшилось
Кардинальних змін не відчутно


Результати


 


 


 


 

Підписка
на новини

 

© 2008 РАДА ПІДПРИЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: rada@kmu.gov.ua