Радa з питань зовнішньоекономічної діяльності при Кабінеті Міністрів України
radakmu.org.ua - офіційний веб-сайт

РАДА ПІДПРЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

| написати листа | додати у обране |

| Сьогодні:  Четвер, 28 травня 2020 року |

 

»

 Навігатор » Головна сторінка » Новини та повідомлення »


»

Новини та повідомлення

27.09.2011

Податківці з'ясовували побажання підприємців: результати.

Через поштові скриньки, встановлені в приміщеннях податкових інспекцій на День підприємця, надійшло близько 7,6 тис. листів від платників. Про це розповів заступник голови Державної податкової служби (ДПС) України Олександр Клименко, повідомляє ДПС.

За його словами, підприємці переважно зверталися з пропозиціями щодо вдосконалення роботи ДПС та податкового законодавства.

Так, запропоновано "розвантажити" центральний сервер ДПС шляхом впровадження регіональних серверів для прийняття звітності через Інтернет. Адже діюча система веб-звітності не завжди витримує пікове навантаження в останній день подачі документів.

Крім того, платники хочуть від податкової окремого електронного сервісу, за допомогою якого можна було б отримувати розширену інформацію про своїх контрагентів. Зараз таку можливість мають тільки великі платники, залучені до експериментальної програми "горизонтального моніторингу".

"Податкова служба переорієнтована на платників податків і всі наші новації спрямовані саме на покращення їх діяльності. Тому сприйняття представниками бізнесу нововведень є своєрідним підтвердженням правильності наших кроків. Слушні та цікаві пропозиції, які надійшли від підприємців, допоможуть нам врегулювати проблемні моменти і прийти до консенсусу в спірних питаннях ", - відзначив заступник голови ДПС.

Підприємці вимагають також остаточного законодавчого врегулювання спрощеної системи оподаткування та інших питань, пов'язаних з роботою малого бізнесу. У тому числі платники просять знову дозволити юридичним особам відносити на власні витрати товари та послуги, придбані у приватних підприємців. Серед позитивних моментів в роботі податкової служби підприємці зазначили мораторій на проведення перевірок суб'єктів малого бізнесу.

"Всі отримані пропозиції та зауваження будуть опрацьовані і використані відомчими комісіями і робочими групами, які займаються питаннями вдосконалення законодавства та реорганізації Державної податкової служби", - запевнив Олександр Клименко.

Обговорити на форумі


Пошук
по сайту

"і" "або"
 


 

Опитування
Наскільки погіршилось ведення бізнесу в Україні після прийняття Податкового кодексу?
Суттєво погіршилось
Незначно погіршилось
Поліпшилось
Кардинальних змін не відчутно


Результати


 


 


 


 

Підписка
на новини

 

© 2008 РАДА ПІДПРИЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: rada@kmu.gov.ua