Радa з питань зовнішньоекономічної діяльності при Кабінеті Міністрів України
radakmu.org.ua - офіційний веб-сайт

РАДА ПІДПРЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

| написати листа | додати у обране |

| Сьогодні:  Четвер, 28 травня 2020 року |

 

»

 Навігатор » Головна сторінка » Новини та повідомлення »


»

Новини та повідомлення

21.09.2011

Податковий кодекс не вплинув на кількість фізосіб-підприємців, - ДПСУ

Прийняття Податкового Кодексу не вплинуло на кількість фізичних осіб-підприємців в Україні, стверджує заступник голови Державної податкової служби України Олександр Клименко. Клименко зазначив, що чисельність цього класу представників малого бізнесу залишається відносно стабільною протягом двох років. На початок 2010 року в країні було зареєстровано 2,42 млн. приватних підприємців. За оперативними даними, сьогодні ФОПов - 2,43 млн. чоловік.

"Єдине, що після зміни законодавства - підприємцям довелося робити вибір між різними системами оподаткування. Ми зафіксували невеликі коливання користувачів спрощеної системи і платників єдиного податку. Але й тут протягом першого півріччя ситуація стабілізувалася, і сьогодні ми бачимо відносно стабільний контингент представників малого бізнесу" , - зазначив заступник голови ДПСУ.

За його словами, кількість "єдинників" поступово збільшується. Якщо на 1 квітня поточного року їх було 951 тис. осіб, то вже на 1 липня - 1,005 млн. чоловік. Тобто спостерігається щомісячне зростання цієї категорії платників на 10 тис. осіб, зазначив Клименко.

"Цього року закрилися 122,3 тис. підприємців, одночасно зареєструвалися приблизно стільки ж нових, тому загальна чисельність майже не змінилася. Але тим, хто припинив підприємницьку діяльність, тільки 12,5% - кожен восьмий декларував отримання доходів", - зазначив Клименко .

Джерело Liga.net

Обговорити на форумі


Пошук
по сайту

"і" "або"
 


 

Опитування
Наскільки погіршилось ведення бізнесу в Україні після прийняття Податкового кодексу?
Суттєво погіршилось
Незначно погіршилось
Поліпшилось
Кардинальних змін не відчутно


Результати


 


 


 


 

Підписка
на новини

 

© 2008 РАДА ПІДПРИЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: rada@kmu.gov.ua