Радa з питань зовнішньоекономічної діяльності при Кабінеті Міністрів України
radakmu.org.ua - офіційний веб-сайт

РАДА ПІДПРЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

| написати листа | додати у обране |

| Сьогодні:  Вівторок, 07 липня 2020 року |

 

»

 Навігатор » Головна сторінка » Новини та повідомлення »


»

Новини та повідомлення

13.09.2011

Янукович ініціює адаптаційний період для власників касових апаратів

Розробити поправки до Податкового кодексу, які б ввели в 2012 році адаптаційний період для тих, хто працюють з касовими апаратами суб'єктів господарювання в частині надання інформації до органів державної податкової служби на добровільній основі, доручив прем'єру Миколі Азарову президент країни Віктор Янукович.

Згідно з оприлюдненим на сайті глави держави документом, уряд в місячний термін також має внести до парламенту поправки до кодексу та інших законів про скасування права податківців вимагати від платників податків пояснення з питань, що виникають під час перевірок та стосуються реалізації повноважень органів державної податкової служби.

Янукович також доручив прописати, що податківці зобов'язані надавати платнику податків перед проведенням виїзної документальної чи фактичної перевірки документи, наявність яких є обов'язковою умовою їх допуску до такої перевірки.

Одночасно з метою запобігання необґрунтованим втратам бюджету президент зажадав впорядкувати пільги, встановлені Податковим кодексом: застосовувати стимулювання впровадження інвестиційних проектів виключно за умови, що такі проекти є енергоефективними і схвалені Кабінетом міністрів.

Прем'єру також доручено внести поправки, що передбачають використання податку на прибуток підприємств як інструмент прямого оподаткування для стимулювання інвестиційної діяльності та надання можливості платнику податків одноразово скористатися правом на зменшення оподатковуваної бази по одних і тих же інвестиційних витрат.

Як повідомлялося, Податковий кодекс був введений з 1 січня 2011 року і викликав нарікання підприємців в частині зайвої жорсткості податкового адміністрування.

Джерело: Finance.ua

Обговорити на форумі


Пошук
по сайту

"і" "або"
 


 

Опитування
Наскільки погіршилось ведення бізнесу в Україні після прийняття Податкового кодексу?
Суттєво погіршилось
Незначно погіршилось
Поліпшилось
Кардинальних змін не відчутно


Результати


 


 


 


 

Підписка
на новини

 

© 2008 РАДА ПІДПРИЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: rada@kmu.gov.ua