Радa з питань зовнішньоекономічної діяльності при Кабінеті Міністрів України
radakmu.org.ua - офіційний веб-сайт

РАДА ПІДПРЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

| написати листа | додати у обране |

| Сьогодні:  Вівторок, 07 липня 2020 року |

 

»

 Навігатор » Головна сторінка » Новини та повідомлення »


»

Новини та повідомлення

13.09.2011

Податкова включила компанію "Лукойл" до експерименту з горизонтального моніторингу

Державна податкова служба України підписала меморандум про участь в експерименті із запровадження горизонтального моніторингу з "Лукойл-Україна" і "Лукойл-Одеський нафтопереробний завод".

"Податкова служба України дотримується позиції найменшого втручання в діяльність бізнесу. Ми прагнемо до прозорої і зрозумілої співпраці, і одним з методів такого діалогу стало впровадження експерименту горизонтального моніторингу, який дозволяє підприємству уникати зайвих ризиків і додаткових перевірок. Сподіваюся, що підписання сьогоднішнього меморандуму стане прикладом для інших підприємств і доведе, що партнерські відносини між бізнесом і податковою службою існують не на словах, а на ділі ", - зазначив голова ДПСУ Віталій Захарченко.

Крім того, глава податкової звернув увагу присутніх на нещодавно підписану генеральну угоду про співпрацю та взаємодію між Аудиторською палатою України та Державною податковою службою України.

"Ви проводите щорічний незалежний аудит, а ми будемо визнавати його висновки. Головне, щоб аудиторські компанії відповідали критеріям і стандартам проведення податкового аудиту", - підкреслив Захарченко.

Довідка. Система горизонтального моніторингу базується на досвіді Нідерландів і кращих світових практиках в галузі податкового контролю. Нова система повинна запрацювати до кінця 2011 року. Дата початку експерименту буде визначена відповідною постановою Кабінету міністрів.

Джерело Liga.net

Обговорити на форумі


Пошук
по сайту

"і" "або"
 


 

Опитування
Наскільки погіршилось ведення бізнесу в Україні після прийняття Податкового кодексу?
Суттєво погіршилось
Незначно погіршилось
Поліпшилось
Кардинальних змін не відчутно


Результати


 


 


 


 

Підписка
на новини

 

© 2008 РАДА ПІДПРИЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: rada@kmu.gov.ua