Радa з питань зовнішньоекономічної діяльності при Кабінеті Міністрів України
radakmu.org.ua - офіційний веб-сайт

РАДА ПІДПРЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

| написати листа | додати у обране |

| Сьогодні:  Субота, 28 березня 2020 року |

 

»

 Навігатор » Головна сторінка » Новини та повідомлення »


»

Новини та повідомлення

25.12.2008

Передплата журналу "Митний брокер" на 2009 рік

Шановні колеги!

Протягом 2008 року журнал „Митний брокер” висвітлював роботу Громадської ради при Державній митній службі України, громадських рад при митницях, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Громадської колегії при Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, Експертної ради при Комітеті Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва.

Значна частина матеріалів журналу протягом цього періоду була присвячена проблемам учасників зовнішньоекономічної діяльності, починаючи з розміщення на його сторінках нормативних документів Держмитслужби, що регулюють цю діяльність, і закінчуючи коментарями фахівцями, новинами, гумором на митну тематику.

Для більш широкого залучення читачів до обговорення проектів нормативно-правових актів та діючого законодавства з митної справи редакція журналу електронною поштою направляє передплатникам журналу (за бажанням передплатників) актуальні матеріали. Передплатники отримують можливість брати активну участь в обговоренні питань, які стосуються розвитку митної справи.

Таким чином, журнал “Митний брокер” протягом 2008 року проводив роботу рупора громадськості, який найбільш повно та об’єктивно висвітлював проблемні питання. Для російськомовних читачів видається російськомовна версія – журнал „Таможенный брокер”.

Хто не встиг, той не запізнився! Пропонуємо підтримати рупор громадськості з митної справи у цьому напрямку і в Новому 2009 році.

Шановні коллеги, у зв’язку із закінченням передплатної кампанії на 2009 рік через передплатні агенства журнал “Митний брокер” можна передплатити безпосередньо через видавництво ТОВ „Панорама” за телефонами:

(044)-423-16-61; 450-06-80; e-mail: cubroke@i.kiev.ua.

Щастя і успіхів Вам у Новому році! Подолаємо кризу разом!

Головний редактор журналу “Митний брокер”, „Таможенный брокер”
С.Трусов

Директор видавництва ТОВ «Панорама»
О.Петров

Обговорити на форумі


Пошук
по сайту

"і" "або"
 


 

Опитування
Наскільки погіршилось ведення бізнесу в Україні після прийняття Податкового кодексу?
Суттєво погіршилось
Незначно погіршилось
Поліпшилось
Кардинальних змін не відчутно


Результати


 


 


 


 

Підписка
на новини

 

© 2008 РАДА ПІДПРИЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: rada@kmu.gov.ua