Радa з питань зовнішньоекономічної діяльності при Кабінеті Міністрів України
radakmu.org.ua - офіційний веб-сайт

РАДА ПІДПРЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

| написати листа | додати у обране |

| Сьогодні:  Четвер, 28 травня 2020 року |

 

»

 Навігатор » Головна сторінка » Новини та повідомлення »


»

Новини та повідомлення

27.11.2008

Рада підприємців ліквідує корупцію в галузі автомобільних пасажирських перевезень

Наведення ладу на ринку автобусних перевезень пасажирів, ліквідація корупції та забезпечення безпеки руху – такі позитивні результати можуть принести нові «Умови та порядок проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування». Цей документ був спільно розроблений Радою підприємців при КМУ, Державним комітетом з питань підприємництва та Всеукраїнською асоціацією автомобільних перевізників (ВААП).

 

На переконання Голови Ради підприємців Оксани Продан, новий порядок містить кілька важливих і принципових положень. Зокрема, регламентує процедуру проведення конкурсів на визначення перевізників пасажирів, надаючи при формуванні конкурсних комітетів паритетні права всім зацікавленим сторонам: владі, перевізникам та громадськості. Також в документі передбачено проведення бальної оцінки учасників конкурсу, коли вони отримуватимуть оцінки за різними параметрами: від кількості автобусів до робочого стажу водіїв і наявності в них порушень правил дорожнього руху.

 

«Також ми пропонуємо, щоб право на користування маршрутом надавалося терміном не на 3, а на 5 років, - говорить Оксана Продан. – Це дозволить залучати до перевезення пасажирів не фірми-одноденки, а серйозні компанії, які готові будуть інвестувати у придбання сучасних автобусів. І коли термін договору скінчиться, такі компанії, за відсутності порушень, матимуть пріоритет на продовження обслуговування пасажирів на тому чи іншому маршруті».

 

За словами Оксани Продан, новий Порядок вже переданий на розгляд до Кабінету Міністрів України і Міністерства транспорту та зв’язку.

Обговорити на форумі


Пошук
по сайту

"і" "або"
 


 

Опитування
Наскільки погіршилось ведення бізнесу в Україні після прийняття Податкового кодексу?
Суттєво погіршилось
Незначно погіршилось
Поліпшилось
Кардинальних змін не відчутно


Результати


 


 


 


 

Підписка
на новини

 

© 2008 РАДА ПІДПРИЄМЦІВ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: rada@kmu.gov.ua